wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kopicki Edmund – Katalog monet polskich 1764-1864, Warsz..

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:02:20
344490
Opis: wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kopicki Edmund – Katalog monet polskich 1764-1864, Warszawa 1977, wydanie II poprawione, brak ISBN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 253 strony formatu B5, miękka oprawa, bogato ilustrowane w tekście, lekko pozaginana i luźna okładka

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 99

1)  36 zł
2)  36 zł
3)  32 zł
4)  28 zł
5)  24 zł