wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1649-1696, Wa..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:01:40
344488
Opis: wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1649-1696, Warszawa 1982
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 288 stron formatu B5, oprawa kartonowa, lekko przetarty grzbiet, bogato ilustrowany katalog monet Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana Sobieskiego, wraz z wyceną i określeniem rzadkości

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 137

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  30 zł
4)  26 zł
5)  24 zł