Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:01:20
344487
Opis: wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1587–1632 (Zygmunt III Waza); Warszawa 1990, ISBN 8303031031
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ponad 500 stron formatu A5, miękka oprawa, ponad 2500 skatalogowanych monet, lekko przetarte okładka

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 231

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  150 zł
4)  135 zł
5)  110 zł
6)  38 zł
7)  36 zł