Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:01:00
342902
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom VIII, część 1, Monety śląskie okresu nowożytnego. Warszawa 1982
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską zwiazanej, pięknie zachowane, 241 stron formatu A5 z setkami rysunków monet, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 112

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  30 zł