wydawnictwa polskie, Zagórski Ignacy – Monety Dawnej Polski jakoteż prowincyj i miast do niej n..

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:00:40
344510
Opis: wydawnictwa polskie, Zagórski Ignacy – Monety Dawnej Polski jakoteż prowincyj i miast do niej niegdy należących, z trzech ostatnich wieków zebrane, uporządkowane i z przywiedzeniem źródeł historycznych opisane, Warszawa 1845
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 191 + 18 stron, 2+60 tablic, twarda oprawa mocno zniszczona, tablica II w odbitce kserograficznej, zaplamienia

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 320

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  430 zł
4)  390 zł
5)  320 zł