literatura numizmatyczna, Katalog aukcji zbioru monet Józefa Zeltta, 15.09.1867

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2022 20:00:20
344503
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog aukcji zbioru monet Józefa Zeltta, 15.09.1867
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 134 strony, format A5, twarda oprawa introligatorska, 2529 pozycji, bardzo ciekawy katalog zbioru polskich monet i medali, w tym m. in. portujgał Zygmunta III z 1612 roku, przy każdej pozycji dopisane osiągnięte ceny

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 379

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  230 zł
7)  125 zł
8)  120 zł
9)  110 zł
10)  95 zł