Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Rozpoczęcie: 11-04-2022 18:00
Zakończenie: 21-04-2022 20:00 ÷ 22:34
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Galicja, asygnata na 100 koron, 1915
Galicja, asygnata na 100 koron, 1915
343847
seria G g, numeracja 28815 z gwiazdką
III/IV

420 zł

szac. 250 zł

101 wyświetleń

6 zakończona
Polska, 20 złotych, 25.03.1994
Polska, 20 złotych, 25.03.1994
342898
seria zastępcza londyńska ZA, numeracja 0007343
I

370 zł

szac. 150 zł

162 wyświetleń

11 zakończona
Polska, 19 złotych, 25.01.2019
Polska, 19 złotych, 25.01.2019
342493
100. rocznica powstania Polskiej Wytwórni Papierów Wartoś...
I

370 zł

szac. 250 zł

119 wyświetleń

6 zakończona
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 5 dolarów, 1907
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 5 dolarów, 1907
342961
seria H 75928070, czerwona pieczęć, podpisy: Speelman i W...
IV/V

370 zł

szac. 200 zł

228 wyświetleń

8 zakończona
Polska, 20 złotych, 1.03.1940
Polska, 20 złotych, 1.03.1940
341993
seria H, numeracja 8922172
I

350 zł

szac. 150 zł

114 wyświetleń

8 zakończona
Polska, 20 złotych, 11.11.1936
Polska, 20 złotych, 11.11.1936
341986
seria CI, numeracja 6778571
I

340 zł

szac. 150 zł

113 wyświetleń

11 zakończona
Polska, 10 złotych, 1.03.1940
Polska, 10 złotych, 1.03.1940
341988
seria L, numeracja 9197663
I

330 zł

szac. 150 zł

117 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 1.000 złotych polskich, 15.01.1946
Polska, 1.000 złotych polskich, 15.01.1946
343096
seria AA, numeracja 5594968
III+

320 zł

szac. 200 zł

105 wyświetleń

7 zakończona
Prusy Zachodnie, bon na 1/2 marki, ważny od 8.11.1916 do 31.03.1917
Prusy Zachodnie, bon na 1/2 marki, ważny od 8.11.1916 do 31.03.1917
343895
I/I-

320 zł

szac. 30 zł

51 wyświetleń

3 zakończona
Prusy Zachodnie, bon na 1/2 marki, ważny od 8.08.1914 do 31.03.1915
Prusy Zachodnie, bon na 1/2 marki, ważny od 8.08.1914 do 31.03.1915
343896
I-

320 zł

szac. 30 zł

40 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.