Zakończenie: 21-04-2022 20:00 ÷ 22:34
Galicja, asygnata na 100 koron, 1915
343847
seria G g, numeracja 28815 z gwiazdką | III/IV |
420 zł szac. 250 zł 101 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 25.03.1994
342898
seria zastępcza londyńska ZA, numeracja 0007343 | I |
370 zł szac. 150 zł 162 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Polska, 19 złotych, 25.01.2019
342493
100. rocznica powstania Polskiej Wytwórni Papierów Wartoś... | I |
370 zł szac. 250 zł 119 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 5 dolarów, 1907
342961
seria H 75928070, czerwona pieczęć, podpisy: Speelman i W... | IV/V |
370 zł szac. 200 zł 228 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1.03.1940
341993
seria H, numeracja 8922172 | I |
350 zł szac. 150 zł 114 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 11.11.1936
341986
seria CI, numeracja 6778571 | I |
340 zł szac. 150 zł 113 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1.03.1940
341988
seria L, numeracja 9197663 | I |
330 zł szac. 150 zł 117 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 1.000 złotych polskich, 15.01.1946
343096
seria AA, numeracja 5594968 | III+ |
320 zł szac. 200 zł 105 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Prusy Zachodnie, bon na 1/2 marki, ważny od 8.11.1916 do 31.03.1917
343895
| I/I- |
320 zł szac. 30 zł 51 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Prusy Zachodnie, bon na 1/2 marki, ważny od 8.08.1914 do 31.03.1915
343896
| I- |
320 zł szac. 30 zł 40 wyświetleń |
3 | zakończona |