Galicja, asygnata na 100 koron, 1915

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 20:35:40
343847
Opis: Galicja - Lwów - Gmina Miasta Lwowa, asygnata na 100 koron, 1915, seria G g, numeracja 28815 z gwiazdką
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: złamania w pionie, złamane w poziomie, zagniecenia i miejscowe przybrudzenia papieru
Literatura: Podczaski G-203.B.1.c

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 103

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  300 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł