Polska, ort, 1622

Banknoty, monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 21-04-2022 21:16:40
343425
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PR M
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD22-189

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 479

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  460 zł
4)  360 zł
5)  320 zł
6)  300 zł
7)  260 zł
8)  250 zł
9)  240 zł
10)  220 zł
11)  160 zł
12)  155 zł
13)  150 zł