Zakończenie: 21-04-2022 20:00 ÷ 22:34
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 5 dolarów, 1907
342961
seria H 75928070, czerwona pieczęć, podpisy: Speelman i W... | IV/V |
370 zł szac. 200 zł 230 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Galicja, asygnata na 100 koron, 1915
343847
seria G g, numeracja 28815 z gwiazdką | III/IV |
420 zł szac. 250 zł 106 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, 10 złotych, 1943-1944
154167
numeracja 0303454, niewypełniony blankiet, na odwrocie st... | II/II+ |
480 zł szac. 800 zł 71 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 1 złoty, 1.10.1938
209138
seria IJ, numeracja 7630963 | I |
760 zł szac. 500 zł 693 wyświetleń |
10 | zakończona | |
dawny zabór rosyjski, zestaw bonów: 1, 3 i 5 marek polskich, ważne do 1.03.1921
343817
| II-/III+ |
800 zł szac. 400 zł 188 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Galicja, czek na 500.000 marek polskich, ważny od 15.09.1923 do 30.04.1924
343857
blankiet, papier ze znakiem wodnym z napisem SOLALI | I-/II+ |
840 zł szac. 150 zł 107 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 28.01.2015
342967
600 rocznica urodzin Jana Długosza, seria JD, numeracja 0... | I |
920 zł szac. 300 zł 193 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Galicja, czek na 1.000.000 marek polskich, ważny od 1.12.1923 do 30.04.1924
343858
blankiet, papier ze znakiem wodnym z napisem SOLALI | I- |
920 zł szac. 200 zł 152 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Galicja, zestaw 3 czeków, ważnych od 15.09.1923 do 30.04.1924
343856
nominały: 20.000 marek polskich, 50.000 marek polskich, 1... | II/II- |
1 450 zł szac. 80 zł 419 wyświetleń |
12 | zakończona | |
Polska podczas I Wojny Światowej, 50 rubli, 17.08.1915
343815
seria I, najwyższy nominał, banknot nie wprowadzony do ob... | II-/III+ |
2 300 zł szac. 600 zł 465 wyświetleń |
11 | zakończona |