Zakończenie: 17-03-2022 20:00 ÷ 22:40
Polska, Złoty Krzyż Zasługi, 1944–1952
341759
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | I- |
180 zł szac. 40 zł 231 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Francja, Krzyż Wojenny 1814–1918
341757
Krzyż maltański z dwoma skrzyzowanymi mieczami, w medalio... | I-/II+ |
50 zł szac. 50 zł 140 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (wtórnik)
341756
Krzyż kawalerski, na ramionach VIR-TUTI MILI / TARI, rami... | II+ |
1 450 zł szac. 150 zł 272 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy ministerstwa handlu i przemysłu, 1934
341750
Popiersie Marianny w lewo, w dolnej części sygnatura Borr... | II |
32 zł szac. 50 zł 109 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Medal Pamiątkowy za Wojnę 1918–1921, od 1928
341749
Orzeł, na piersi którego widnieje Krzyż Orderu Wojennego ... | III |
115 zł szac. 50 zł 203 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, odznaka Oficerskiej Szkoły Łączności, 1947–1950
341377
Tarcza z Orłem oraz z podobizną Orderu Krzyża Grunwaldu, ... | II |
70 zł szac. 70 zł 73 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, odznaka Oficerskiej Szkoły Polityczno-Wychowawczej, 1947–1950
341376
Tarcza z Orłem oraz z podobizną Orderu Krzyża Grunwaldu, ... | II- |
34 zł szac. 50 zł 61 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Odznaka Zasłużonego Racjonalizatora Wojskowego, od 1980
341375
Szaeściopromienna gwiazda z czerwonym kwadratem pośrodku,... | II |
32 zł szac. 25 zł 85 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Odznaka Zasłużony działacz ZSMP w Siłach Zbrojnych
341374
Schematyczny kontur Polski, w nim ZSMP, wokół ZASŁUŻONY D... | I- |
16 zł szac. 25 zł 102 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 odznak Zasłużonemu w Rozwoju Województwa Katowickiego
341373
Wieniec, w którym okrąg przedzielony czterema kłosami, na... | I/I- |
20 zł szac. 30 zł 72 wyświetleń |
2 | zakończona |