Polska, Złoty Krzyż Zasługi, 1944–1952
Zakończenie: 17-03-2022 22:33:00
341759
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Złoty Krzyż Zasługi, 1944–1952, Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w każdym kącie po pięć promieni, w medalionie w obwódce litery RP, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, krzyż wykonany w Tłoczni Caritasu w Warszawie lub w zakładzie Bronisława Grabskiego w Łodzi |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony, emalia, 41.6 x 46.0 mm, 29.20 g (ze wstążką) |
Literatura: | Krotke Pl. Z. 4a |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 248