Francja, medal nagrodowy ministerstwa handlu i przemysłu, 1934

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 17-03-2022 22:31:20
341750
Opis: Francja - III Republika (1870–1940), medal nagrodowy ministerstwa handlu i przemysłu, 1934, Popiersie Marianny w lewo, w dolnej części sygnatura Borrel, REPUBLIQUE - FRANCAISE, na stronie odwrotnej plakieta na tle gałązki, pochodni i laski eskulapa, na plakiecie J. E. JOBERT / 1934, na gałązce wieniec, na którym HONNEUR / TRAVAIL, na dole punca srebra, MINISTERE • DU • COMMERCE • ET • DE • ĽINDUSTRIE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.0 mm, 11.24 g

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 107

1)  32 zł
2)  30 zł