Polska, Oswald Balzer, 1928

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, Oswald Balzer, 1928

Polska, Oswald Balzer, 1928

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:37:00
341124
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Oswald Balzer, 1928, Warszawa, Aw: Popiersie Oswalda Balzera w lewo, na odcięciu sygnatura P.Wojtowicz / 1927, OSWALD - BALZER, Rw: WIELKIEMU / OBYWATELOWI / I UCZONEMU / ZAŁOŻYCIELOWI / TOWARZYSTWA / NAUKOWEGO / WE LWOWIE / RODACY / 1928, medal projektu Piotra Wojtowicza i Rudolfa Mękickiego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 60.1 mm, 96.26 g
Literatura: Strzałkowski 617 (R)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 109

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  140 zł
4)  120 zł