Polska, grosz, 1540

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Cena wylicytowana: 1 700 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 21:10:00
341101
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, grosz, 1540, Gdańsk, TO PRV na awersie
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, wyśmienity stan zachowania
Literatura: CNG 64.II.a, Kop. 7324, PN2-Dut. 190

Cena końcowa: 1 700 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1144

1)  1 700 zł
2)  1 650 zł
3)  1 550 zł
4)  1 450 zł
5)  1 250 zł
6)  1 050 zł
7)  980 zł
8)  800 zł
9)  600 zł
10)  560 zł
11)  540 zł
12)  480 zł
13)  470 zł
14)  450 zł
15)  320 zł
16)  300 zł
17)  280 zł