Polska, Józef Majer – 50 lat pracy, 1881

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:35:40
341114
Opis: Polska - XIX wiek, Józef Majer – 50 lat pracy, 1881, Kraków, Aw: Głowa Józefa Majera w prawo, niżej A. SCHINDLER / KRAKÓW, Rw: JÓZEF DR MAJER B. REKTOR UNIWERSYTETU JAGIEL. / PREZES AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI / CZEŚĆ / PÓŁWIEKOWEJ / PRACY / I / ZASŁUGOM / 1881, medal projektu Andrzeja Schindlera
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 38.1 mm, 24.14 g, patyna
Literatura: H-Cz. 8103 (tam w srebrze), Szyszko-Czyżak 103 (tam w niklu)

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 444

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  860 zł
4)  360 zł
5)  220 zł
6)  95 zł