Watykan, medalik religijny

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Watykan, medalik religijny

Watykan, medalik religijny

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:34:40
341119
Opis: Watykan - Pius X (1903–1914), medalik religijny, Rzym (?), Popiersie papieża w prawo, na dole sygnatura GIACOMINI, • PIVS • X • - • PONT • M •, na stronie odwrotnej widok placu św. Piotra z bazyliką, w odcinku sygnatura A.SIRLETTI, BASILICA DI S. PIETRO - ROMA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, 44.0 mm, 11.52 g, lekko przetarty

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 60

1)  36 zł