Watykan, Agapit II, 1712

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Watykan, Agapit II, 1712

Watykan, Agapit II, 1712

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:32:40
341121
Opis: Watykan - Klemens XI (1700–1721), Agapit II, 1712, Norymberga, Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura V, AGAPETVS • II • PONT • MAX •, Rw: NATIONE / ROMANVS / PONTIF. M. ELIGITVR / … OBIIT., medal autorstwa Georga Wilhelma Vestnera
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 38.1 mm, 18.84 g, medal z serii papieskiej wykonanej w latach 1700–1745 w Norymberdze

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 155

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  100 zł
5)  85 zł
6)  80 zł