Niemcy, medal na 70 rocznicę urodzin Alberta I Wettyna, 1898

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:32:00
341143
Opis: Niemcy - Saksonia - Albert I (1873–1902), medal na 70 rocznicę urodzin Alberta I Wettyna, 1898, Aw: Głowa władcy w prawo, przy szyi gałązka ze wstążką, wokoło legenda ALBERT KOENIG VON SACHSEN ZUM 70. GEBURTSTAG, Rw: Saksońska tarcza herbowa, w otoku 25 JAHRE SEGENREICHER REGIERUNG 1873–1898
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 28.6 mm, 10.80 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 124

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  40 zł