Węgry, 1 forint, 1888 KB

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Węgry, 1 forint, 1888 KB

Węgry, 1 forint, 1888 KB

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:27:40
341095
Opis: Węgry - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 forint, 1888 KB, Kremnica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 617, Huszár 2141

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 97

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  90 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  34 zł