Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Rosja, rubel, 1913 (B•C)

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:19:20
337810
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel, 1913 (B•C), Petersburg, wybity na 300-lecie panowania dynastii Romanowych
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: stempel głęboki, czyszczone, patyna
Literatura: Bitkin 336, Kazakov 454

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 153

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  480 zł
4)  290 zł
5)  280 zł
6)  250 zł
7)  165 zł
8)  155 zł
9)  150 zł