Palestyna, 50 mils, 1939

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Palestyna, 50 mils, 1939

Palestyna, 50 mils, 1939

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:14:20
341014
Opis: Palestyna - Brytyjski Mandat (1927–1948), 50 mils, 1939, Londyn
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby "720" 5.82 g, patyna, bardzo ładne
Literatura: KM 6

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 68

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł
4)  30 zł
5)  28 zł
6)  26 zł
7)  18 zł