Palestyna, 50 mils, 1935

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Palestyna, 50 mils, 1935

Palestyna, 50 mils, 1935

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:14:00
341013
Opis: Palestyna - Brytyjski Mandat (1927–1948), 50 mils, 1935, Londyn
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "720" 5.88 g, miejscowa patyna, bardzo ładne
Literatura: KM 6

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 83

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  44 zł
4)  32 zł
5)  30 zł
6)  26 zł
7)  24 zł