Niemcy, ort, 1753 E

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, ort, 1753 E

Niemcy, ort, 1753 E

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 22:09:00
341110
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk II (1740–1786), ort, 1753 E, Królewiec, bez liter St na odcięciu ramienia, w legendzie rewersu PRVSS
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kluge BNF 214.1, Olding 185b, Schrötter 959

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 148

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  80 zł