Polska, 5 złotych, 1928

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 5 złotych, 1928

Polska, 5 złotych, 1928

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 21:21:00
341152
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1928, Bruksela, odmiana bez znaku mennicy za stopą Nike
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 114b

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 176

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 150 zł
4)  960 zł
5)  840 zł
6)  800 zł
7)  780 zł
8)  740 zł
9)  700 zł
10)  500 zł
11)  490 zł
12)  480 zł