Polska, 5 złotych, 1928

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 5 złotych, 1928

Polska, 5 złotych, 1928

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 21:20:20
341151
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1928, Warszawa, znak menniczy oddalony od nogi
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 114a

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 190

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  920 zł
4)  840 zł
5)  800 zł
6)  740 zł
7)  700 zł
8)  540 zł
9)  500 zł
10)  480 zł