Polska, szeląg, 1670

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, szeląg, 1670

Polska, szeląg, 1670

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 21:15:20
341272
Opis: Polska - Michał Korybut Wiśniowiecki (1669–1673) - miasto Gdańsk, szeląg, 1670, Gdańsk, wariant z napisem SOLIDUS, odmiana z dużą koroną
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowo wykruszony krążek, ciemna patyna, rzadka moneta
Literatura: CNG 363, Kop. 7677 (R3), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 223

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  70 zł
9)  60 zł