Polska, szeląg, 1666

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, szeląg, 1666

Polska, szeląg, 1666

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 21:14:40
341274
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - miasto Elbląg, szeląg, 1666, Elbląg, wariant z gwiazdkami
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: CNCE 245 (R2), Kop. 7104 (R1), Pfau 520, Slg. Marienburg 9500

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 195

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  165 zł
5)  80 zł