Polska, trojak, 1597

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 21:11:40
341104
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1597, Poznań, z tytulaturą króla SIG 3
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: moneta z dziurką i małym uszkodzeniem
Literatura: Iger P.97.3.a

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 84

1)  42 zł
2)  40 zł