Cesarstwo Rzymskie, nummus, 328

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 21:07:00
340979
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn II (337–340) - jako cezar 317–337, nummus, 328, Arles, Aw: Popiersie cezara w lewo, CONSTANTINVS IVN NOB C, Rw: Brama obozowa z czterema wiezyczkami, nad nią gwiazda, po bokach S - F, VIRTVS CAESS, w odcinku TCONST
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 2.84 g, widoczne pozostałości srebrzenia, patyna, piękne
Literatura: RIC 322

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 193

1)  210 zł
2)  210 zł
3)  175 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  75 zł