Cesarstwo Rzymskie, follis, 321

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 21:06:20
340982
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Kryspus (317–326), follis, 321, Arles, Aw: Głowa cesarza w prawo, CRISPVS NOB CAES, Rw: W wieńcu VOT V, CAESARVM NOSTRORVM, w odcinku T (gwiazda nad półksiężycem) A
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 2.68 g, zielona patyna
Literatura: RIC 244

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 56

1)  32 zł
2)  30 zł