Polska, książeczka z banknotami " Polskie banknoty obiegowe z lat 1975 - 1996

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, książeczka z banknotami

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 20:32:40
340210
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), książeczka z banknotami " Polskie banknoty obiegowe z lat 1975 - 1996, zestaw banknotów obiegowych PRL - w zestawie kolekcja 23 nieużywanych banknotów o wartości od 10 do 2.000.000 złotych
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: całość w kartonowej książce z opisami, banknoty pięknie zachowane, oprawa twarda

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 456

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  2 300 zł
4)  2 200 zł
5)  2 000 zł
6)  1 900 zł
7)  1 450 zł
8)  1 350 zł
9)  1 250 zł
10)  1 150 zł
11)  1 100 zł
12)  1 050 zł
13)  1 000 zł
14)  980 zł
15)  960 zł
16)  940 zł
17)  900 zł