Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 20:13:40
209134
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 1 złoty, 1.10.1938, seria IG, numeracja 6471959
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: papier lekko pofalowany, prawy górny róg po subtelnej konserwacji, lewy dolny rożek złamany
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 166

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  440 zł
4)  430 zł
5)  420 zł
6)  420 zł
7)  400 zł
8)  380 zł
9)  360 zł
10)  320 zł
11)  300 zł
12)  280 zł
13)  270 zł
14)  250 zł
15)  240 zł