Polska, 20 złotych, 11.11.1936

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 20:13:20
340552
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 20 złotych, 11.11.1936, seria BE, numeracja 4006018
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: przegięte w pionie, marginesy po subtelnej konserwacji
Literatura: Lucow 686 (R0), Miłczak 76

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 106

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  18 zł