Polska, 1/2 marki polskiej, 9.12.1916

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 10-03-2022 20:01:40
340795
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie (1915–1918), 1/2 marki polskiej, 9.12.1916, "jenerał", seria A, numeracja 7511383
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, ślad po złamaniu w pionie, zaokrąglone rożki
Literatura: Lucow 251 (R2), Miłczak 1a, Ros. 439.a

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 149

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  290 zł
4)  280 zł
5)  220 zł
6)  200 zł
7)  125 zł