Polska, Urbi et Orbi, 1979

Polska, Urbi et Orbi, 1979

Polska, Urbi et Orbi, 1979

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 22:13:20
337492
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Urbi et Orbi, 1979, Częstochowa, Aw: Postać papieża lekko w lewo, z umiesionymi rękami, JAN / PAWEŁ / II, Rw: Krzyż na którym okrąg, URBI - ET / ORBI, na obrzeżu punca srebra i punca producenta, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys, wybity w Zjednoczonych Zespołach Gospodarczych Sp. z o. o. w Częstochowie
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 45.1 mm, 44.58 g
Literatura: Grabowski 26, Nestorowicz 142

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 144

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  115 zł
6)  105 zł
7)  95 zł