Polska, Gaude Mater Polonia, 1978

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 22:13:00
337495
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Gaude Mater Polonia, 1978, Częstochowa, Aw: Półpostać Papieża w lewo, trzymającego krzyż, JAN PAWEŁ II - 16.X.1978, Rw: Herb papieski, GAUDE MATER POLONIA, na obrzeżu punca srebra oraz punca producenta, medal projektu Stanisławy Wątróbskiej, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych Veritas w Częstochowie
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 35.7 mm, 26.95 g, przetarty
Literatura: Grabowski 0019, Nestorowicz 21

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 136

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł