Śląsk, zawody strzeleckie w Kłodzku, 1907

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 22:12:00
338418
Opis: Śląsk, zawody strzeleckie w Kłodzku, 1907, Norymberga, Aw: Postać dawnego strzelca w lewo, trzymającego strzelbę, BUNDESSCHIESSEN•GLATZ• - VOM•9.-13. - JUNI•1907, Rw: Panorama Kłodzka, nićej sygnatura LAUER - NÜRNBERG, w odcinku GLATZ, na obrzeżu nabite SILBER 990
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 40.5 mm, 24.75 g, uderzenie przy krawędzi, wtórnie dolutowane uszko
Literatura: Jaschke/Maerecker 316, Sakwerda s. 99

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 314

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  440 zł
4)  410 zł
5)  250 zł
6)  250 zł
7)  210 zł
8)  70 zł
9)  60 zł