Francja, medalik na pamiątkę kanonizacji św. Germany Cousin, 1867

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 22:10:40
337247
Opis: Francja, medalik na pamiątkę kanonizacji św. Germany Cousin, 1867, Aw: Scena cudu róż, Ste GERMAINE COUSIN PRIEZ POUR NOUS. 1867 / CANONISATION / 29 JUIN 1867 - PIO IX PONT. MAX. - MIRACLE DES ROSES, Rw: Scena cudu przekroczenia Courbet, z prawej sygnatura P.H.P., PASSAGE MIRACULEUX DU REISSEAU LE COURBET - PÉLÉRINAGE DE PIBRAC
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 41.6 mm, 29.13 g, medal z uszkiem

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 130

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  38 zł