Polska, podskarbiówka, 1554

Polska, podskarbiówka, 1554

Polska, podskarbiówka, 1554

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 22:09:20
338560
Opis: Polska - do XVIII wieku, podskarbiówka, 1554, Wilno, Aw: Herb Jastrzębiec z labrami i klejnotem, Rw: 15 SVVM 54 / DOMI (trójliść) IOAN / LVTOMIRSKI• / SACRA (trójliść) M (trójliść) RE• / (liść) POLONIE (liść) / TESAV
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 24.7 mm, 3.46 g, zielona patyna
Literatura: Demel 24 (R6), Drożdż 5 (R6)

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 380

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  450 zł
4)  350 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  310 zł
8)  300 zł