Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1870 S

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 22:07:00
338706
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1870 S, San Francisco, typ Liberty Seated - with motto
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 12.31 g, nakład: 1.004.000 sztuk, patyna, czyszczone
Literatura: KM 99

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 240

1)  680 zł
2)  680 zł
3)  540 zł
4)  420 zł
5)  400 zł