Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1856 O

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 22:06:40
338705
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/2 dolara, 1856 O, Nowy Orlean, typ Liberty Seated, bez motto
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 12.46 g; nakład: 2.658.000 sztuk, lekko przetarte tło, nierówna patyna
Literatura: KM A68

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 305

1)  920 zł
2)  920 zł
3)  760 zł
4)  720 zł
5)  640 zł
6)  460 zł