San Marino, 5 lirów, 1898 R

San Marino, 5 lirów, 1898 R

San Marino, 5 lirów, 1898 R

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 22:03:20
338637
Opis: San Marino - Republika San Marino (1864–1938), 5 lirów, 1898 R, Rzym
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, patyna, uderzenia przy krawędziach
Literatura: KM 6

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 120

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  390 zł
4)  380 zł
5)  370 zł