Niemcy, 3 marki, 1931 J

Niemcy, 3 marki, 1931 J

Niemcy, 3 marki, 1931 J

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 21:54:40
338634
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 3 marki, 1931 J, Hamburg
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, pięknie zachowane, rzadkie
Literatura: AKS 31, Jaeger 349

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 197

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  1 100 zł
4)  1 000 zł
5)  760 zł
6)  740 zł
7)  720 zł