Niemcy, 3 marki, 1913

Niemcy, 3 marki, 1913

Niemcy, 3 marki, 1913

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 21:53:00
337868
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 3 marki, 1913, Berlin, 100-lecie Bitwy Narodów (Bitwy pod Lipskiem)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: AKS 139, Jaeger 110

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 231

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  150 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  120 zł
9)  120 zł
10)  110 zł
11)  100 zł
12)  90 zł
13)  75 zł