Niemcy, 2 fenigi, 1762

Niemcy, 2 fenigi, 1762

Niemcy, 2 fenigi, 1762

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 21:47:20
337233
Opis: Niemcy - Augsburg – miasto - Franciszek I (1745–1765), 2 fenigi, 1762, Augsburg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: KM 169

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 55

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  18 zł