Finlandia, 50 penniä, 1917 S

Finlandia, 50 penniä, 1917 S

Finlandia, 50 penniä, 1917 S

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 21:43:40
337925
Opis: Finlandia - okupacja rosyjska - Mikołaj II (1894–1917), 50 penniä, 1917 S, Helsinki
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, patyna, bardzo ładne
Literatura: Bitkin 408, KM 20

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 57

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  26 zł
4)  16 zł