Polska, 100 złotych, 1974

Polska, 100 złotych, 1974

Polska, 100 złotych, 1974

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 21:12:40
337670
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1974, Warszawa, Mikołaj Kopernik
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 50.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna
Literatura: Parchimowicz 269b

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 129

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  36 zł
5)  30 zł