Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 21:08:00
338728
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, pięknie zachowana moneta
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 378

1)  1 300 zł
2)  1 300 zł
3)  1 200 zł
4)  1 000 zł
5)  900 zł
6)  820 zł
7)  780 zł
8)  700 zł
9)  680 zł
10)  660 zł
11)  540 zł
12)  450 zł