Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 21:02:40
337253
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna, miejscowa patyna, bardzo ładnie zachowana moneta w pudełku NGC 5774736-011 z oceną AU 58
Literatura: Parchimowicz 121

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 386

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  860 zł
4)  620 zł
5)  600 zł
6)  580 zł
7)  520 zł
8)  440 zł
9)  420 zł
10)  410 zł
11)  400 zł
12)  390 zł
13)  380 zł
14)  370 zł
15)  360 zł